Praca w Fablo: Clojure, Coffeescript, Javascript

2013-12-30

Rozwijamy się i nadchodzący rok będzie dla nas bardzo ciekawy. W związku z tym znowu poszukujemy programistów:

Jeśli kogoś interesują systemy rozproszone, aplikacje w „chmurze”, nowoczesne architektury i chce się dużo nauczyć, to zapraszamy! Piszemy głównie w Clojure (i Javascript) — nie oczekujemy doświadczenia z Clojure, ale otwarta głowa jest niezbędna. Jeśli ktoś pisał w dowolnym języku funkcyjnym to nie będzie miał najmniejszego problemu, jeśli pisał w Rubym, Pythonie, Javascripcie lub Scali i lubi się uczyć to też sobie poradzi.

Zatrudnimy też programistę Javascript/Coffeescript. Wymagamy zamiłowania do ładnego i efektywnego kodu i doświadczenia w pisaniu aplikacji działających w przeglądarkach.

W Fablo tworzymy nowoczesne narzędzia dla E-commerce: systemy rekomendacyjne, wyszukiwarki, narzędzia nawigacyjne. Budujemy skalowalne systemy rozproszone, używając głównie języków Clojure, Coffeescript i Javascript. A żeby lepiej takie systemy budować, sami jesteśmy firmą rozproszoną, więc nie ma dla nas znaczenia praca na miejscu. Zapraszamy kandydatów z całej Polski (lub nawet spoza).

Można po prostu przysłać CV na adres praca@fablo.pl, ale dużo dodatkowych punktów dostaje się za adres swojej strony Github lub przykłady kodu.