Od Aulera do KickStartera

2010-09-03

Z gazetki Fundacji Polak 2.0:

KickStartery - Fundacja Polak 2.0 uruchamia inicjatywę, której celem jest podkreślanie zasług instytucji i osób przyczyniających się do promocji start-upów internetowych. KickStartery będzie przyznawała Rada złożona z największych osobistości polskiej gospodarki i nauki. Więcej szczegółów już wkrótce.

„Imitation is the sincerest form of flattery” — Charles Caleb Colton (1780-1832)

Tabela porównawcza:

Poznań Warszawa
KickStartery Aulery
http://barcamp.pl/http://aulapolska.pl/


Pozdrowienia dla kolegów z Poznania — i oczywiście życzę powodzenia, bo cieszy mnie wszystko, co wspiera przedsiębiorczość (szczególnie technologiczną) w Polsce!


Komentarze

Janie,

wielkie dzięki za wyrazy uznania!

zapraszam Aulę do współtworzenia barcamp.pl (jest to miejsce stworzone dla wszystkich barcampów i idea jest jasna ........ integracja ruchu barcampowego bez wyrozniania barcampu x , y czy z)

co do kickstarterów - nie znasz jeszcze do konca idei, kryteriow ale moge zdradzic ze ideą kickstarterów jest podkreślenie zasług takich inicjatyw jak Aula czy Aulery, które z pewnością są inspirujące dla wielu.

pozdrawiam z Rzeszowa :)

Adam Zygadlewicz2010-09-15

Adam: myślę, że zaproszenie może być wzajemne, bo jako żywo opisałeś cele aulapolska.pl (czego przykładem mogą być chociażby wplecione w nurt spotkań aulowych spotkania Bootstrap)!

Żeby było zupełnie jasne — mi naprawdę podoba się, że coś robicie i bardzo Was lubię.

Jan Rychter2010-09-16