Kredyty na projekty POIG 8.1 w końcu możliwe

2010-05-28

Małgorzata Widłak informuje, że komuś udało się uzyskać kredyt na projekt dofinansowany z działania POIG 8.1. ING Bank takie kredyty oferuje i to nie na niby, jak Fortis, o którym pisałem w zeszłym roku.

Świetnie! To dobrze, że banki się budzą, w niemal dwa lata po rozpoczęciu działania 8.1. Mam nadzieję, że zdążą udzielić trochę kredytów, zanim działanie się skończy.

Interesuje mnie jeszcze jakim sposobem udało się w ramach zabezpieczenia ustanowić cesję praw z umowy — według mnie umowa tego zabrania. Ale może nasza jest inna.

W świetle takich kredytów nieco zabawne jest, że składając wniosek trzeba oświadczyć, że ma się środki finansowe na realizację projektu.


Komentarze

Oczywiscie ze mozna zrobic cesje. PARP nawet na szkoleniach podawal co i jak trzeba zrobic. Mam prezentacje, moge podeslac ;)

d.2010-05-28

Byłem dziś w ING. I niestety, jeśli nie jesteś na pełnej księgowości, takiego kredytu nie otrzymasz. Czyli znowu pod górkę....

Jakub2010-06-07

Witam,
kredyt pomostowy można uzyskać w firmie www.capitales.pl


Paweł
-----------------------------------------------------
-

Paweł2011-01-19

Hej W ING (siedzi przy Alei Niepodległości) jest taka babka od tych kredytów dla POIG8.1 ale jej zadaniem jest odstraszanei klientów - sam to przeżyłem

Darek2012-01-06