Brawa dla Gazety.pl

2010-05-22

Brawa dla portalu Gazeta.pl: coraz trudniej było Was czytać przez reklamy, walczyłem z nimi za pomocą różnych ad-blockerów, ale teraz przeszliście samych siebie: olbrzymia Flashowa reklama (która się u mnie nie wyświetla) zasłania dokładnie całą stronę. Nie mam jak zamknąć tej reklamy, więc nie mam jak czytać Gazety.

Gratulacje!


Komentarze

U mnie chyba adblok zadziałał, bo po wejściu na gazeta.pl widzę pustą białą stronę. Anyway, efekt ten sam co u ciebie, tylko procesora nie zjada :)

Jakub Anderwald2010-05-22

Jakub: no tak, mam to samo — bo reklama się nie wyświetla, ale nic innego też nie. Żałosne.

Jan Rychter2010-05-22

Ta biala strona to nie kwestia adblocka. Na iPadzie tez jest strona cala biala. Zrobili miejsce na reklame, ktorej nie da sie wyswietlic :)

Wiktor2010-05-23

Swoją drogą ta reklama jest za pieniądze z środków unijnych (czytaj podatków z naszych kieszeni)... Niech żyje UE ;) Ta cała kampania jest jedną z najgłupszych jakie wiedziałem. Jak nie ma na co wydawać podatków to powstają takie pomysły. Ehh.. Naprawdę mam dość życia w rosnącym europejskim socjalizmie. Tylko dokąd uciekać?

Daniel Dryzek2010-05-23

Daniel: ja nawet nie zobaczyłem tej reklamy. Jedyne, co osiągnęła Gazeta.pl to uniemożliwienie mi korzystania z portalu.

Jan Rychter2010-05-24