Gdzie są Javascriptowcy?

2010-11-10

Potrzebujemy pilnie w Fablo kogoś, kto chce i lubi programować w Javascript. Hasła kluczowe to jQuery, jQuery UI, node.js, Backbone.js, Underscore.js. Robimy ciekawe rzeczy i na pewno nudno nie będzie.

Ponieważ jesteśmy startupem rozproszonym (bez biura), praca jest zdalna. Praca (tak jak płaca) nie musi być pełnoetatowa, ale musi być regularna. Dla programistów Wielkim Plusem jest podanie adresu ich strony github z kodem, który można oglądać.

Zgłoszenia poprosimy na praca@fablo.pl. Odpowiemy wstępnie na każde w ciągu 48h.


Komentarze

Janku, bardzo dobrze określiłeś, czego Wy oczekujecie od javascriptowca, ale zupełnie nie napisałeś, czego kandydat może oczekiwać od Was. Przede wszystkim brakuje informacji o widełkach płacowych, co jest dość kluczowe przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji związanych z pracą.

(Zaszerowałem linka na FB.)

Ryszard Szopa2010-11-14

Oczywiście, że nie podałem "widełek". Nie ma czegoś takiego. Poza tym, nie uważam za dobry pomysł podawanie oferty finansowej w ogłoszeniach.

I wreszcie — jeśli potencjalny javascriptowiec uzależnia odpowiedź od zobaczenia w ogłoszeniu oferty cenowej — to nie będzie to owocna współpraca :-)

Jan Rychter2010-11-15

Czy znawca Javascript już się znalazł?

Maciek Kamiński2010-11-17

Tak :-)

Jan Rychter2010-11-18