Dostaliśmy dofinansowanie z 8.1!

2009-06-17

No i stało się — po wielomiesięcznym oczekiwaniu już wiem, że nasz projekt przeszedł ocenę merytoryczną i dostał dofinansowanie z funduszy POIG działanie 8.1 (e-usługi). Dla tych, którzy się nie orientują, są to fundusze z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Unii Europejskiej. Działanie 8.1 ma za zadanie wspierać rozwój usług elektronicznych wszelkiego rodzaju. Warunki dofinansowania są bardzo dobre, bo refundowane jest do 85% kosztów kwalifikowanych.

Teraz trzeba będzie faktycznie zrobić to, co się obiecywało :-)

Wkrótce napiszę więcej o tym jak przebiegały starania o fundusze, co było dobrze, a co mi się nie podobało. Dotąd starałem się z tym wstrzymywać, bo proces był w toku.


Komentarze

gratulacje! :)

Szymon Błaszczyk2009-06-17

Gratuluję! Nawiasem mowiac projekty unijne daja szansę na realizownaie zakreconych i innowacyjnych pomysłow - sam w tym momencie realizuję w agencji bodaj 4 zlecenia opłacane z funduszy i wiem, że Klienci nie mieliby szans na ich realizację bez wsparcia finansowe z funduszy.

Zatem - zacna to idea i warto korzystać.

Bartłomiej Juszczyk2009-06-28

Szkoda słów na to, złodziej jesteś i tyle. Nikt nie chciał sponsorować idei bo beznadzieja to do Unii. Wzielibyście się za biznes zarobili troche pieniędzy, a potem moglibyście finansować sobie co tylko chcecie, a tak kradniecie kase z wszystkich podatków.

Szkoda słów2009-07-01